Pralka – niezbędne AGD w Twoim domu

Pralka to podstawowe wyposażenie każdej łazienki. Dzięki niej pranie odzieży jest wyjątkowo proste i skuteczne, a do tego nie wymaga od nas żadnego wysiłku fizycznego. Obecnie na rynku dostępne są dwa rodzaje pralek: ładowane od góry oraz ładowane od frontu.

Która z nich będzie dla Ciebie lepszym rozwiązaniem?

Współczesne pralki to zaawansowane urządzenia AGD, które oferują wiele nowoczesnych funkcji, pozwalających przeprowadzić proces prania jeszcze szybciej i przy niedużym zużyciu prądu i wody. Najczęściej wybierana przez konsumentów jest pralka ładowana od frontu. Taki model ma przeszklone drzwiczki, które otwierają się od przodu. Pozwala to kontrolować proces prania i umożliwia szybką reakcję w przypadku zafarbowania odzieży. Zaletą takiej pralki jest to, że jej blat możemy wykorzystać jako dodatkową półkę, np. na kosmetyki czy drobne sprzęty AGD.

Ładowana od góry

Na rynku dostępna jest również pralka ładowana od góry. Jest ona szczególnie polecana osobom, które mają małe i nieustawne łazienki. Dzięki temu, że nie jest tak szeroka i głęboka, jak pralka ładowana od frontu, bez problemu zmieści się w ciasnej wnęce. Taka pralka będzie również dobrym wyborem dla osób starszych, które mają problemy z kręgosłupem, ponieważ podczas załadunku odzieży do bębna nie trzeba się schylać. Należy jednak pamiętać, że ze względu na sposób otwierania klapy, nad pralką nie możemy umieścić żadnej wiszącej półki.

designudomowiony.pl

Redakcja eDekoracje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *