smartsofa.pl – nowoczesne zestawy wypoczynkowe

Inteligentny dom to hasło, które staje się bliższe coraz szerszemu gronu osób. Tyczy się ono nie tylko nowoczesnych rozwiązań typu sprzęty RTV i AGD, ale także zwykłych mebli! Jest tak też w przypadku wypoczynku jakim jest sofa, kanapa lub narożnik. Na stronie smartsofa.pl możemy zapoznać się właśnie z wieloma rodzajami nowoczesnych mebli, które zasługują na miano „inteligentnych” rozwiązań. Poznajmy je bliżej!

Czym właściwie jest inteligentna sofa?

Jeśli słyszymy hasło „inteligentny dom” to od razu przywodzi nam to na myśl innowacyjne rozwiązania, niezwykłą intuicyjność i technologiczne nowinki. Nie inaczej jest w przypadku smart sofy. Dodatkowo dochodzi do tego stylowy, nowoczesny design. W finalnym rozrachunku otrzymujemy świetny produkt, który zachwyci każdego konsumenta.
Sofy mają nie tylko inteligentne rozwiązania związane z działaniem, ale już z samym wykonaniem. Najczęściej są odporne na wszelkie zabrudzenia, plamy i zarysowania. Do tego mają ciekawe rozwiązania ułatwiające korzystanie z nich. To nie są przeciętne meble, to ogromny skok w przyszłość! Każdy może dostosować funkcje do swoich potrzeb i wybrać taki model, który najlepiej się do nich dostosuje.

Jakie funkcje posiada smart sofa?

Nie ma zależności, jaki rozmiar sofy ma jakie funkcje. Obojętne, czy to malutka kanapa, czy kilkuosobowy narożnik – każdy rodzaj może posiadać pełny zestaw działania. Podstawową funkcją są regulowane zagłówki. Za pomocą pilota lub specjalnych przycisków możemy dostosować kąt nachylenia, wysokość oraz ułożenie zagłówków. To tylko namiastka posiadanych funkcji!
Na stronie smartsofa.pl mamy dostępnych kilka modeli, które wprost zachwycają swoimi „umiejętnościami”. Mają regulowane całe siedzisko, a więc możemy je dostosować w całości do naszego ciała i pozycji. Mają również wysuwane podparcia na nogi, a więc możemy przyjąć pozycję w pół leżącą. Do tego dochodzą funkcje masażu. Pełen relaks i odprężenie na życzenie. Najnowsze modele mają również dedykowane aplikacje, dzięki którym możemy obsługiwać cały system z poziomu naszego smartfona. To świetne rozwiązanie dla entuzjastów dedykowanych aplikacji!

Jaki model z smartsofa.pl wybrać?

W gąszczu zaawansowanej technologii ciężko się zdecydować, co tak naprawdę potrzebujemy, a co jest tylko dodatkiem. Pamiętajmy, że w inteligentnej sofie nie chodzi tylko o naszpikowanie nowinkami technologicznymi, ale przede wszystkim o funkcjonalność i wygodę. Ważne więc jest też, jakiego rodzaju materiał oraz poduszki zostały użyte przy robieniu naszego zestawu wypoczynkowego. Inteligentny dom to właśnie uproszczenie życia i nadanie mu jak największego komfortu. Najlepiej więc udać się do stacjonarnego salonu i spróbować na własnej skórze, jak sprawuje się kanapa czy narożnik. Nic tak nie pomoże w wyborze jak zwyczajne usiądziecie na wymarzonej sofie! Będziemy mogli wtedy wręcz „dopasować” się do właściwego mebla i cieszyć się nim we własnym domu. Nie czekajcie i wybierajcie już dziś!

Redakcja eDekoracje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.