Jaka jest najlepsza pralka na rynku?

Pralka to jedno z tych urządzeń, bez których nie obejdziemy się w naszych domach. Nic dziwnego, bo jak inaczej poradzić sobie ze stosem brudnych ubrań, ręczników, pościeli i innych materiałów? Pranie to podstawa czystości i porządku. Stojąc przed wyborem pralki często mamy problem z wybraniem tego właściwego modelu. Na rynku jest ich dostępnych naprawdę wiele. Jaka więc jest najlepsza pralka w sklepach? Przedstawiamy ranking najlepszych modeli!

Indesit IWSC 51052 – tanio i sprawnie

Jeśli nie szukamy mocno zaawansowanej technologicznie pralki to Indesit IWSC 51052 będzie idealnym rozwiązaniem. Jest prosta w obsłudze, a jednocześnie posiada wszelkie potrzebne nam funkcję. Nie jest to drogi model, a w tej półce cenowej nie znajdziemy lepszej opcji!
Choć pralka nie jest bardzo zaawansowana technologicznie, to posiada kilka różnych programów i ciekawych funkcji. Dostępne są specjalne tryby do prania materiałów takich jak bawełna, wełna, syntetyki oraz delikatne tkaniny. Co ciekawe, mamy odpowiednie, dedykowane programy do obuwia i sportowych ubrań. Pralka to klasa energetyczna A++, co daje dość ekonomiczne efekty i pozwoli zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Bosch WAB24264PL Serie 2 VarioPerfect – idealny dla alergików

Jeśli szukamy czegoś z jeszcze większą ilością funkcji i programów, to ten model Boscha sprawdzi się idealnie. Najważniejszą zaletą jest posiadana opcja prania specjalnie dla alergików i osób z wrażliwą skórą. Ubrania są prane w wysokiej temperaturze by zabić wszelkie niepożądane bakterie, roztocza i inne alergeny. Później wykonywane jest dodatkowe wypłukiwanie, co usuwa ewentualne pozostałe resztki detergentów. Delikatna i wrażliwa skóra jest bezpieczna!
Mamy tu także opcję skrócenia czasu prania o 60%, funkcję EcoPerfect dla zaoszczędzenia energii oraz opcję dostosowania ilości wody w zależności od załadowania bębna pralki. To naprawdę bogate wyposażenie!

Samsung WF60F4EFW2W – nowoczesne technologie w dobrej cenie

Ten model również dostępny jest w przystępnej cenie, a dodatkowo zawiera funkcję EcoBubble. Polega ona na wytwarzaniu drobnych bąbelków w wodzie, co powoduje lepsze rozpuszczanie się środków i detergentów w bębnie pralki. Zapobiega to pozostawianiu ich resztek na ubraniach. W urządzeniu zastosowano grzałkę ceramiczną, która zapewnia dłuższą żywotność pralki i jest zdecydowanie bardziej wydajna. Ciekawą funkcją jest Fuzzy Logic. Służy ona do automatycznego dostosowywania przez pralkę trybu pracy do wagi załadunku w bębnie.
Oto trzy wybrane pralki, które obecnie cieszą się największą popularnością i mają najlepszy stosunek ceny do jakości. Warto w nie zainwestować, gdyż są sprawdzonymi modelami, które poleca wiele specjalistów. Każda z tych pralek posiada inne funkcję, dlatego możemy wybrać tę, która najlepiej spełnia nasze oczekiwania. Każdy znajdzie idealny model dla siebie i z pewnością się na nim nie zawiedzie. Jeśli kupujesz pralkę, to wybierz którąś z wymienionych wyżej. Pozostaje nam tylko życzyć udanego prania!

Redakcja eDekoracje